Nasze łaziki to nie tylko roboty – to owoc pracy zespołowej, nauki poprzez ciężką pracę oraz nieustannego dążenia do doskonałości i innowacyjności. Choć roboty mogą wyglądać podobnie, różnią się sposobem wykorzystania elektroniki oraz użytym oprogramowaniem. Poniżej przedstawione zostały wybrane projekty studentów:
SERIES 2.X
LRT 2.2 “Wolverine”
LRT 2.1
Po przerwie spowodowanej pandemią ponownie wkraczamy na arenę zawodów. Każdy etap pracy to dla nas intensywny proces nauki – popełniamy błędy, ale równie szybko wyciągamy z nich wnioski.
LRT VII “Twardowsky”
LRT V
Ze względu na brak funduszy, piąta wersja łazika marsjańskiego nie została ukończona. Zdecydowaliśmy się zatem na kilka udoskonaleń i tak zdobyliśmy. I miejsce – Pro Defence – Ostróda 2017
CHAMPIONS
LRT IV
“Majstersztyk”. Zwycięstwo w poprze-dniej edycji postawiło nas w roli faworytów w 2016 roku. Duże oczekiwania nie okazały się bezpodstawne, konkurs przyniósł nam drugie mistrzostwo świata
LRT III
„Do trzech razy sztuka” W 2015 roku dzięki kilku innowacyjnym pomysłom, niezawodnej konstrukcji, zawody URC zakończyliśmy na pierwszym miejscu.
ORIGINS
LRT II
„Let’s try one more time”. Uzbrojeni w doświadczenia z poprzedniej edycji zbudowaliśmy drugiego robota. Większy zespół oraz znaczący technologiczny przeskok pozwolił na zajęcie trzeciego miejsca. Niedoskonały, ale skuteczny, dzięki temu cały świat o nim usłyszał.
LRT I
Rok 2013 był naszym debiutem na URC. Początek naszej przygody z zawodami rozpoczęliśmy od zajęcia 8 miejsca